Aktualności urzędu - Powiatowy Urząd Pracy w Mrągowie


Nagłówek

Aktualności

Informacja

Nabór na stanowisko urzędnicze- Referenta ds. Organizacyjno-Kadrowych w Urzędzie Gminy Sorkwity.

Ogłoszenie o naborze wniosków z rezerwy KFS.

Powiatowy Urząd Pracy w Mrągowie ogłasza nabór wniosków o przyznanie środków z rezerwy Krajowego Funduszu Szkoleniowego na sfinansowanie kosztów kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawcy. Nabór wniosków trwać będzie w okresie: od dnia 12.07.2018 r. do dnia 17.07.2018 r.

Solidny Pracodawca Roku

W tym roku już po raz 16 przeprowadzany jest ogólnopolski konkurs o tematyce pracowniczej- Solidny Pracodawca Roku. Poniżej zamieszczamy adres strony internetowej projektu Solidny Pracodawca, gdzie możecie państwo znaleźć informacje o projekcie jak również jego idei.

„Przyszłość należy do Ciebie” Weź udział w projekcie zdobądź swoją wymarzoną pracę!

„Przyszłość należy do Ciebie" Weź udział w projekcie zdobądź swoją wymarzoną pracę! Skorzystaj z: 4 miesięcznego płatnego stażu (997,40 zł/miesiąc) szkoleń – za udział w szkoleniu MY ci zapłacimy! (około 700 zł) zwrotu kosztów dojazdu zwrotu opieki nad dzieckiem/osobą zależ

Informujemy, że od dnia 11.06.2018 r. w Powiatowym Urzędzie Pracy w Mrągowie prowadzony będzie nabór wniosków o refundację pracodawcy kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy.

Wnioski przyjmowane będą do dnia 22.06.2018 r. (liczy się data wpływu do siedziby Powiatowego Urzędu Pracy w Mrągowie, ul. Kopernika 1, 11-700 Mrągowo) Maksymalna kwota refundacji wynosi – 22.000,00 zł.

Powiatowy Urząd Pracy w Mrągowie informuje, że od dnia 06 czerwca 2018 r. rozpoczyna nabór wniosków o przyznanie jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej.

Wnioski przyjmowane będą do dnia 22 czerwca 2018 r. (Liczy się data wpływu do siedziby Powiatowego Urzędu Pracy w Mrągowie, ul. Kopernika 1, 11-700 Mrągowo). Maksymalna kwota dofinansowania wynosi – 22.000,00 zł.

Uwaga!

Powiatowy Urząd Pracy w Mrągowie informuje, że z dniem 7 czerwca 2018 r. zamyka nabór wniosków o zawarcie umowy o zorganizowanie stażu w związku z wyczerpaniem się środków przeznaczonych na ten cel.

Program Reactivate

Reactivate jest programem mobilności zawodowej dla osób powyżej 35 roku życia na terenie Unii Europejskiej.Usługi programu są korzystne zarówno dla pracodawców, jak i dla osób poszukujących pracy: pomagają pracodawcom w rekrutacji zmotywowanych pracowników z całej Europy, a także osobom poszukującym pracy pomagają w znalezieniu pracy, stażu lub...

Informujemy, że od dnia 21.05.2018r. w Powiatowym Urzędzie Pracy w Mrągowie prowadzony będzie nabór wniosków ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych na realizację zadań z zakresu rehabilitacji zawodowej. Wnioski będą przyjmowane do momentu wyczerpania środków przeznaczonych na ten cel.

Osoby niepełnosprawne zarejestrowane w urzędzie pracy jako bezrobotne albo poszukujące pracy niepozostające w zatrudnieniu oraz pracodawcy mogą wnioskować o finansowe formy wsparcia min. takie jak: refundacje kosztów tworzenia stanowisk pracy dla osób niepełnosprawnych, dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej, staże, prace interwencyjne,...

Wyświetlanie 1 - 10 z 32 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę