Aktualności urzędu - Powiatowy Urząd Pracy w Mrągowie


Nagłówek

Aktualności

Podziękowanie

W imieniu własnym, pracowników Starostwa Powiatowego w Mrągowie oraz Powiatowego Urzędu Pracy w Mrągowie przekazujemy serdeczne podziękowania za udział w Targach Edukacji i Pracy Powiatu Mrągowskiego...

Zapisz się na bezpłatne szkolenie Kultura w sieci!

Szkolenie „Kultura w sieci” przeznaczone jest dla osób, które chcą dowiedzieć się, jak i gdzie w internecie bezpiecznie szukać filmów, spektakli, książek, muzyki, gier, zdjęć, szkoleń i innych treści dostępnych z legalnych źródeł oraz jak wykorzystać je do nauki lub własnej twórczości zgodnie z prawem.

Informacja o projekcie.

Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sorkwitach informuje o realizacji projektu „Akademia Zdrowej Rodziny” nr RPWM.11.02.03-28-0013/18.

Zapraszamy na Targi Edukacji i Pracy Powiatu Mrągowskiego.

Wydarzenie odbywać się będzie w Hali Widowiskowo – Sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Mrągowie przy ul. Kopernika 2 w dniu 7 marca 2019 roku w godzinach od 10.00 do 13.00 Organizatorami są Powiatowy...

Ogłoszenie

Powiatowy Urząd Pracy w Mrągowie informuje, że z dniem 4 lutego 2019 r. rozpoczyna nabór wniosków o zawarcie umowy o zorganizowanie stażu oraz zorganizowanie zatrudnienia w ramach prac interwencyjnych. Wnioski przyjmowane będą do dnia 11 lutego 2019r.

Ogłoszenie

Powiatowy Urząd Pracy w Mrągowie informuje, że od dnia 11.02.2019 r. rozpoczyna nabór wniosków o przyznanie jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej.

Ogłoszenie

Informujemy, że od dnia 11.02.2019r. w Powiatowym Urzędzie Pracy w Mrągowie prowadzony będzie nabór wniosków o refundację pracodawcy kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy.

Informacja

Zapraszamy do zapoznania się z projektem pt. “Kształcenie kadr realizujących doradztwo zawodowo-edukacyjne – woj. mazowieckie, łódzkie, podlaskie, warmińsko-mazurskie”

OGŁOSZENIE O NABORZE WNIOSKÓW Z KFS

Powiatowy Urząd Pracy w Mrągowie ogłasza nabór wniosków o przyznanie środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego na sfinansowanie kosztów kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawcy Nabór wniosków trwać będzie w okresie: od dnia 22.01.2019 r. do dnia 30.01.2019 r.

Wyświetlanie 1 - 10 z 56 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę