Aktualności urzędu - Powiatowy Urząd Pracy w Mrągowie


Nagłówek

Aktualności

Oferta Pracy

OGŁOSZENIE o naborze na stanowisko PRACOWNIKA SOCJALNEGO w Miejsko-Gminny Ośrodku Pomocy Społecznej w Mikołajkach więcej....

VI Mrągowskie Targi Pracy i Edukacji

TARGI PRACY I EDUKACJI W MRĄGOWIE Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Mrągowie oraz Cech Rzemiosł Różnych w Mrągowie zapraszają na VI Mrągowskie Targi Pracy i Edukacji,...

Międzynarodowy projekt „FOLM” - From Outdoors to Labour Market (Z natury do rynku pracy).

Bank Żywności w Olsztynie rusza z innowacyjnym projektem mającym na celu pomoc młodym ludziom w znalezieniu pracy. Wyzwanie tym większe, że chodzi o młodzież, która pracy… nie szuka. Dlatego też metody stosowane w tym projekcie będą dalekie od standardowych.

Program ESPON 2020

Program ESPON 2020 jest programem Europejskiej Współpracy Terytorialnej 2014-2020 ukierunkowanym na promocję i wspieranie europejskiego wymiaru terytorialnego w zakresie rozwoju i współpracy poprzez dostarczanie wyników badań, transfer wiedzy oraz informacji dla przedstawicieli władz publicznych oraz innych podmiotów zajmujących się kształtowaniem...

Konferencja podatkowa - "Świadomy przedsiębiorca".

Izba Administracji Skarbowej w Olsztynie oraz Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA zapraszają do udziału w konferencji podatkowej „Świadomy Przedsiębiorca”, która odbędzie się 12 czerwca 2019 r. w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie.

Powiatowy Urząd Pracy w Mrągowie informuje, że od dnia 03.06.2019 r. rozpoczyna nabór wniosków o przyznanie jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej.

Wnioski przyjmowane będą do dnia 07.06.2019 r. (Liczy się data wpływu do siedziby Powiatowego Urzędu Pracy w Mrągowie, ul. Kopernia 1, 11-700 Mrągowo). Maksymalna kwota dofinansowania wynosi – 22.000,00 zł.

Projekt Early Warning.

Jesteś przedsiębiorcą z sektora MŚP? Widzisz w firmie pierwsze oznaki nadciągających trudności? Znalazłeś się w sytuacji kryzysowej? W przezwyciężaniu trudnych sytuacji będą Cię wspierać konsultanci i mentorzy - doświadczeni przedsiębiorcy, którzy sami niejeden kryzys mają już za sobą.

Informujemy, że od dnia 20.05.2019r. w Powiatowym Urzędzie Pracy w Mrągowie wznowiony będzie nabór wniosków o refundację pracodawcy kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy.

Wnioski przyjmowane będą do dnia 24.05.2019r. (Liczy się data wpływu do siedziby Powiatowego Urzędu Pracy w Mrągowie, ul. Kopernia 1, 11-700 Mrągowo). Maksymalna kwota refundacji wynosi – 22.000,00 zł.

Ogłoszenie o naborze wniosków z KFS.

Powiatowy Urząd Pracy w Mrągowie ogłasza III nabór wniosków o przyznanie środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego na sfinansowanie kosztów kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawcy.

Wirtualne Targi Pracy

Targi Discover Poland! Work with us odbędą się 29 maja 2019 r. w godzinach od 10:00 do 14:00 na portalu udostępnionym przez Komisję Europejską www.europeanjobdays.eu. Organizatorami wydarzenia są Wojewódzkie Urzędy Pracy w Gdańsku, Białymstoku oraz Katowicach.

Wyświetlanie 1 - 10 z 59 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę